El. paštas: info@mokiniopazymejimas.lt Tel. 861147713

Apie ID4S

Bendrovė ID4S yra elektroninio mokinio pažymėjimo iniciatorė Lietuvoje. Prieš keletą metų pradėta iniciatyva po truputį randa kelią į Lietuvos mokyklas. Iki 2015 m. sausio esame išdavę ne vieną dešimtį tūkstančių elektroninių pažymėjimų, mokyklose, su kuriomis bendradarbiavome, įdiegę ir kitas pažymėjimo funkcijas. Visada viską darėme iš idėjos. 

ID4S akcininkų sprendimu, atsižvelgiant į visas aplinkybes, š.m. vasarį nuspręsta pakeisti įmonės veiklos strategiją, orientuotis į kitus švietimo inovacijų projektus tarptautinėse rinkose, todėl moksleiviopazymejimas.lt tapo platforma duomenų administravimui.

Moksleivio pažymėjimas negali būti verslo tarpusavio konkurencijos objektu. Mokyklos, atsižvelgiant į bendruomenės poreikius turi teisę į kokybišką inovacijų komplektą, aktualų konkrečiai tos mokyklos mokiniams, mokytojams ir tėvams. Todėl geriausias pažymėjimo ir jo funkcijų vystytojas yra pati mokykla, kuri, su patikimais partneriais gali pasiekti geriausią rezultatą. 

Sapalionės apie pažymėjimų integracijos su dienynu galimybes ir būtinybę, išpūstas lankomumo sistemos poreikio burbulas, kai nėra rinkoje kompleksinio sprendimo šiai problemai spręsti, pasakojimai apie pažymėjimų funkcijų skirtumus, paskalos apie tiekėjus sukuria absoliučiai nesveiką tarpusavio konkuravimo aplinką, kurioje galvojama ne apie mokyklą, o apie pelną. ID4S negalėjo toliau vystyti šio projekto, nes kelias: "Kas gudriau papasakos mokyklai apie EMP" - ne mums. 

Linkime sėkmingo naudojimosi mūsų sistema be papildomų abonentinių, administracinių, licencijos ar kitokių mistinių mokesčių, idant mokinio pažymėjimą galėtų turėti kiekvienas moksleivis.